آخرین وضعیت کرونای اصفهان در 16 شهریورماه
آرش نجیمی از آخرین وضعیت کرونای اصفهان  در 16 شهریور خبر داد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مورد آخرین وضعیت کرونای اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی 145 بیمار جدید مشکوک به کرونا به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با علائم بالینی در بیمارستان‌ها بستری شدند.

آرش نجیمی اضافه کرد: در همین زمان تعداد ۱۴۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درمانی و بیمارستان‌های استان به جز کاشان و آران و بیدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعیت عمومی‌شان ترخیص شدند و لازم است که در قرنطینه دوره نقاهت بیماری را بگذرانند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که آمار مبتلایان به کرونا را در روز گذشته ۱۰۸ نفر اعلام کرده بود، تصریح کرد: اکنون تعداد کل بیمارانی که در شهرستان‌های استان به جز کاشان و آران و بید گل با تشخیص کرونا بستری هستند هزار و ۵۴ نفر است که از این تعداد ۱۹۸ نفر وضعیت وخیم‌تری دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه و آی سی یوهای مراکز درمانی در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

همچنین نجیمی خاطرنشان کرد: در طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر بیمار فوتی مشکوک به کرونا ویروس و هفت نفر فوتی مثبت قطعی به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را داشته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.