ابتلای دونالت ترامپ به کرونا
طی اخرین گزارش، شبکه ان بی سی از ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا خبر داد

این شبکه آمریکایی جمعه شب گزارش داد که در پی ابتلای دونالد ترامپ به کرونا و تأثیر آن بر اقتصاد آمریکا از جمله حوزه‌های بورس و نفت، شماری از مشاوران ترامپ وی را تحت فشار قرار داده‌اند تا برای آرام سازی فضای کشور در ملأ عام ظاهر شود.

بر اساس این گزارش، مشاوران ترامپ حتی به حضور وی برای لحظه‌ای از طریق پنجره و یا ویدئویی کوتاه نیز رضایت داده‌اند.

شبکه ان بی سی در عین حال به نقل از یک مقام آگاه نزدیک به ترامپ نحوه مدیریت ۲۴ ساعت آینده در آمریکا را حائز اهمیت و حیاتی دانست. این مقام آگاه گفت: اینکه در ۲۴ ساعت آینده چگونه امور کشور مدیریت شود اهمیت حیاتی دارد.

طبق این گزارش، فضای کاخ سفید هم اکنون بسیار سنگین و پرالتهاب است و همه در ترس و وحشت به سر می‌برند و نسبت به سلامت خودشان در هراس هستند.

در بخش غربی کاخ سفید نیز برخی نگران آن هستند که آیا آزمایش‌های سریعی که به صورت منظم از افراد نزدیک به رئیس جمهور انجام می‌شود واقعاً دقیق هستند یا خیر؟

گفتنی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیش از این در پیامی توئیتری از مثبت شدن آزمایش کرونای خود و همسرش «ملانیا» خبر داد.

وی در این پیام نوشت: امشب نتیجه آزمایش کرونای من و بانوی اول آمریکا مثبت اعلام شد. قرنطینه و روند بهبودمان را سریعاً آغاز می‌کنیم. با یکدیگر از پس آن برخواهیم آمد.

به گزارش مهر، دومین مناظره ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰، برای تاریخ ۲۴ مهر تدارک دیده شده است و ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا می‌تواند برگزاری آن را با اشکال مواجه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.