اولین تولید کننده جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یک جلبک سبز آبی است و یکی از قدیمی ترین فرم های موجود بر کره زمین می باشد که بخشی از اکسیژن موجود را تولید و مواد مغزی بسیار زیادی دارا می باشد.

اولین تولید کننده جلبک اسپیرولینا :

فروشگاه اینترنتی کافه سبز اولین تولید کننده فرآورده های آرایشی، گیاهی، درمانی جلبک اسپیرولینا با استفاده از مواد کاملا طبیعی و بر اساس روش‌های علمی معروف به گیاه‌ درمانی نوین در ایران است. کافه سبز  از سال 1380 فعالیت خود را در جهت افزایش فرهنگ استفاده از محصولات سالم و گیاهی و همچنین آموزش طب سنتی و مزاج شناسی آغاز کرده و کلیه محصولات کافه سبز را با استفاده از رویکردهای طب سنتی فرموله و تولید می کند. کافه سبز اولین فروشگاه متشکل از تیم فنی و کارشناسان طب سنتی بوده و سعی در ریشه یابی مشکلات پوستی می نماید. ما معتقدیم برای رفع مشکلات پوستی، ابتدا باید مزاج شناسی انجام شود و سپس با شناخت درون و اصلاح مشکلات درونی و سپس بیرونی، به نتیجه دلخواه رسیده و پوستی زیبا، جذاب، بدون جوش و لک داشته باشیم.

همچنین جهت آشنایی بیشتر  با شرکت و محصولات ما، می‌توانید ویدئوی های مربوط به خواص و نحوه مصرف جلبک اسپیرولینا را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر و همکاری با ما می‌توانید فرم همکاری در فروش را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.