درمان توده چربی زیر پوست
توده چربی زیر پوست چیست ؟

توده چربی زیر پوست بیمارى عفونت باکتریایى پوست و بافت‏هاى زیرین است که منجر به قرمزى و تورم می‌‏شود. در سلولیت‏ یک ناحیه از پوست و بافت‏هاى زیرین آن توسط باکتری‏هایى که از طریق یک زخم کوچک و احتمالا غیر قابل توجه وارد شده‏اند عفونى می‌شود.

به‏ ویژه افراد پیر مستعد ایجاد سلولیت‏ هستند، زیرا در آن‏ها احتمال بیشترى براى جریان خون ضعیف که منجر به عدم تجمع مایع در بافت‏ها یا زخم‏هاى ساق می‌شود وجود دارد. این مشکلات خطر عفونت را افزایش می‌‏دهند. سایر افرادى که خطر سلولیت‏ در آن‏ها افزایش یافته، شامل: مصرف‏ کنندگان داروهاى داخل وریدى و یا افرادى که به دلیل اختلالاتى همچون مرض قند یا ایدز مقاومت بدن‏شان در برابر عفونت کاهش یافته می‌‏باشند.

در صورت مشاهده‏ ى این علایم بدون درنگ با پزشک مشورت کنید. عدم درمان سلولیت‏ ممکن است منجر به عفونت شدید خونى شود.
برگ‏ها حاوى لوتئین، کوئرستین، هایپروزید، ساپونین و اسانس می‌‏باشند و به عنوان مدر قوى، ضد عفونى کننده، معرق و بالابرنده قدرت دفاعى بدن و خود ایمنى مصرف می‌شوند و از آنجا که مصرف آن آسیبى به کلیه‏ ها نمی‌‏رساند براى درمان ناراحتی‌‏هاى مجارى ادرارى، مثانه، سنگ کلیه، هم‏چنین دردهاى رماتیسمى، نقرس، چاقى و سلولیت‏، خیز عمومى انساج، گریپ و سرماخوردگى مصرف می‌شود.

در چاقى و سلولیت‏ بویژه هنگامى که با روماتیسم و نقرس توام باشد از عصاره خشک یا تنتور برگ و جوانه‏هاى گیاه استفاده می‌شود. در کانادا و ایالات متحده از پوست درخت توس تصفیه‏ کننده خون، هضم ‏کننده، معرق و تب ‏بر می‌باشد و از آن در بیماریهاى پوستى نظیر اگزما، پزوریازیس، احتقان پوست، آرتریت، رماتیسم، سلولیت‏، دردهاى عضلانى و مفاصل، چاقى، آدم و تب هاى متناوب استفاده درمانى به عمل می‌آید.

نسخه دکتر خیراندیش برای درمان توده های چربی زیر پوست :
  • اگر گرم مزاج باشد: خوردن سرکنگبین و گس مزه ها و حجامت
  • اگر سرد مزاج باشد: خوردن گرمی جات و ماساژ روغن سیاهدانه و پودر قهوه

برای مراقبت بیشتر از پوست، می‌توانید ویدئوی های مربوط به مراقبت از پوست را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5% تخفیف
10%تخفیف
دفعه دیگه.
15% تخفیف
10% تخفیف
30% تخفیف
20% تخفیف
25% تخفیف

شانس خودتان را برای برنده شدن یک جایزه امتحان کنید! و کد تخفیف را روی هر محصولی که میخواین اعمال کنید.

قوانین بازی:

  • یک بازی برای هر کاربر
  • متقلبین رد صلاحیت خواهند شد.