درمان خشکی پوست 2

برای درمان خشکی پوست مقاله زیر را مطالعه کنید.

درمان خشکی پوست :

الف) مالیدن روغن بنفشه

ب) اسفاده از ژل آلوئه ورا شبانگاه

(نسخه استاد خیر اندیش)

به طور متوسط در هفته، دو یا سه بار باید حمام کرد و استحمام روزانه در وان براى سلامتى خوب نیست. استحمام مکرر سبب شکنندگى و خشکى‏ پوست‏ می‌شود، بعلاوه صابون سبب می‌گردد که قشر نازک و محافظ چربى که روى پوست می‌باشد، از بین برود ولى میتوان بقیه روزهاى هفته را تنها، دوش گرفت.

خشکى دهان، لاغرى اندام، خشکى‏ پوست‏، جوشهاى چرکى مخصوص، و در شروع مرض اشتهاى زیاد به غذا، احساس طعم و بوى شکر در دهان، زیاد ادرارى، شکر در ادرار، در مردها قوت باه از بین می‌رود و در زنها خون حیض قطع می‌‏شود.

خشکى بینى، قرمزى زبان مایل به سیاهى، در اکثر مردم سوء هاضمه، خشکى دهان و بى مزگى آن همراه با شورى، رنگ ادرار سیاه مایل به قرمزى، کندى حواس، عصبانیت، اشتهاى زیاد، سردى بدن، فراموشى، کم خونى. بیماریهایى که از سودا ناشى می‌شود: خشکى‏ پوست‏، خارش، پیدایش غده، سرطان.

در صورتى که عامل خارش خشکى‏ پوست‏ باشد بهترین روش مرطوب کردن پوست و حمام گرفتن است تا پوست مرطوب شود و سپس براى جلوگیرى از خروج آب پوست وازلین بر روى آن مالید.

اسپرولینا با اثرات منفی رادیکال های آزاد که باعث تخریب بافت های بدن و افزایش روند پیری می شوند مقابله می کند. باید بدانید که رادیکال های آزاد سلول هایی هستند که توسط خود بدن و در پی تغذیه ی نامناسب، استرس و بی تحرکی تولید می شوند. کرم جلبک اسپیرولینا بهترین آبرسان و رفع خشکی پوست می‌باشد.

برای مراقبت بیشتر از پوست، می‌توانید ویدئوی های مربوط به مراقبت از پوست را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5% تخفیف
10%تخفیف
دفعه دیگه.
15% تخفیف
10% تخفیف
30% تخفیف
20% تخفیف
25% تخفیف

شانس خودتان را برای برنده شدن یک جایزه امتحان کنید! و کد تخفیف را روی هر محصولی که میخواین اعمال کنید.

قوانین بازی:

  • یک بازی برای هر کاربر
  • متقلبین رد صلاحیت خواهند شد.