درمان چروک صورت با نسخه دکتر خیراندیش
چین و چروک صورت (دکتر خیراندیش)

این ناراحتی پوستی به دلیل خشکی پوست می‌باشد.با ما همراه باشید تا درمان چروک صورت با نسخه دکتر خیراندیش را با هم مطالعه کنیم. درمان آن به قرار زیر می‌باشد:

  1. برای آقایان، مصرف سرکه انگبین (2 واحد عرق نعنا + دو واحد عسل + یک واحد سرکه طبیعی انگور) یک سوم از این شربت را با دو سوم آب خنک مخلوط کرده و هرشب به مدت 40 شب میل شود.
  2. و برای خانمها، خوردن شبی یک لیوان عرق رازیانه با یک قاشق غذاخوری عسل در 40 شب
مصرف مواد زیر در زیبایی و شادابی پوست تاثیر بسیار زیادی دارد:
درمان چروک صورت با نسخه دکتر خیراندیش :
  • حلیم گندم
  • رژیم انگور به این صورت که به مدت چهار هفته انگور میل کند.

هفته اول فقط صبحانه میل شود و در هفته دوم علاوه بر صبحانه، ناهار هم انگور میل شود و در هفته سوم برای هر سه وعده یعنی صبحانه و ناهار و شام از انگور استفاده شود. در صورت احساس ضعف کردن می توان مقداری مغز بادام درختی میل نمود.

رژیم انگور علاوه بر چین و چروک پوست خون تازه و صالح در بدن تولید می‌کند و موجب نشاط و شادابی و خوش قیافه شدن می‌شود. (و انواع عفونت های خونی مانند اسید اوریک و سودای خون را رفع می‌کند.)

  • تنظیم قاعدگی در زنان به وسیله حجامت عام در 2 تا 3 مرحله.
  • مصرف دوسین (1 واحد سیاهدانه + 3 واحد عسل) هر شب یک قاشق مربا خوری به مدت 40 شب
  • مالیدن روغن حیوانی مخلوط با کمی زعفران به پوست در شبها و شستن آن به هنگام صبح به مدت 40 شب

عوارض: انگور مفید است اما مصرف زیاده از حد آن موجب خونریزی معده و بیماری می‌شود. بهتر است بجای مصرف کوتاه مدت در 3 وعده، بصورت ادامه دار در یک وعده و همراه با سایر سودابر ها مصرف شود.

برای شناخت انواع پوست و چگونگی مراقبت از آن، می توانید ویدئوی های مربوط به طرز تهیه ماسک های خانگی را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.