راه اندازی آزمایشگاه کرونا در مرکز طبی کودکان
رضا شروین بدو از راه اندازی آزمایشگاه اختصاصی کرونا در مرکز طبی کودکان خبر داد

طی آخرین گزارش رئیس مرکز طبی کودکان، به روزهای اول شیوع کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: در همان روزهای اول وقتی بحث خستگی کادر ICU مطرح شد تعدادی از پرستاران مرکز طبی درخواست همکاری داوطلبانه با بیمارستان های امام و بهارلو را داشتند. همچنین وی با اعلام اینکه به دنبال راه اندازی آزمایشگاه اختصاصی کرونا در مرکز طبی کودکان هستیم، ادامه داد: وزارت بهداشت بدون نیت تبلیغاتی و ادعایی آنچه در توان داشت انجام داد، هدفش کمک به درمان کشور بود و رسالت خود را به نحو احسن انجام داد.

رضا شروین بدو باتوجه به اینکه کودکان آب بازی را دوست دارند، گفت: خانواده ها شستشوی دست ها را به کودکان آموزش دهند. با این کار بچه ها شرطی می شوند و استفاده از مواد ضدعفونی کننده را هم یاد می گیرند.

رضا شروین بدو، با تاکید بر تقویت سیستم نظام ارجاع در کشور، تصریح کرد: ظرفیت در بیمارستان های آموزشی باید تعریف شده باشد و با اعلام اینکه نیازمند حمایت بیشتر بیمه ها هستیم، گفت: کودکانی که بیماری زمینه ای دارند با دستور پزشک واکسن آنفلوانزا بزنند.

شروین بدو، افزود: توقع داریم این اعتماد که به ما شده است تداوم داشته باشد و ما به مردم و به سیستم درمانی قول می دهیم که این اعتماد را به سرانجام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.