رفع بوی بد بدن و زیر بغل

اگر شما هم از رفع بوی بد بدن و عرق خود رنج می‌برید و به دنبال راهکار برای رفع بوی عرق می‌باشید مقاله زیر را مطالعه کنید.

فصل بوى بد بدن  و عرق پا و یا سایر نقاط بدن‏ :

پیش از این علت آن را در بوى بد دهن گفتیم مراجعه کن، درمانش پاکسازى و کم کردن غذا و پرهیز از تخمه و فاسد شدن غذا است و براى پاک- سازى باید داروهائى بکار رود که مواد زائد را از اعماق بدن جذب کنند .

باید معده را تقویت کنند جوارشنات، حب الدند، حب البلغم، حب السوداء، حب الصفرا و مانند آنها مفید می‌باشند اگر مزاج‏ سودائى یا صفرائى یا بلغمى باشد باید داروهاى مناسب هریک را بکار برند اما بهترین داروهاى مالیدنى آمیزه اى از سرکه و مردارسنگ (اکسید سرب-Litarge ) است که در چند روز و هر روز چند بار باید بر موضع بمالند تا بوى بد تمام شود اما اگر پاکسازى نکنند برمیگردد. ضماد برگ شیرین ‏بیان بوى بد انگشت‏هاى پا را میزداید.

از کسى که به او اطمینان دارم شنیدم که ضماد با سفیدآب سرب بوى بد زیر بغل را در ظرف چند روز تمام میکند، و دور نیست زیرا همه پزشکان بر خاصیت مردارسنگ اتفاق نظر دارند. از داروهایی که از عرق زیاد جلوگیرى میکند ضماد صندل قرمز با روغن گل سرخ و نیز دهن السفرجل است راه ساختن این روغن آن است که آب به را با یک سوم آن روغن کنجد می‌جوشانند تا فقط روغن باقى بماند و آن را بکار می‌برند. مالیدن جوش شیرین بوى زیر بغل را میزداید.

برای مراقبت بیشتر از پوست، می‌توانید ویدئوی های مربوط به مراقبت از پوست را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5% تخفیف
10%تخفیف
دفعه دیگه.
15% تخفیف
10% تخفیف
30% تخفیف
20% تخفیف
25% تخفیف

شانس خودتان را برای برنده شدن یک جایزه امتحان کنید! و کد تخفیف را روی هر محصولی که میخواین اعمال کنید.

قوانین بازی:

  • یک بازی برای هر کاربر
  • متقلبین رد صلاحیت خواهند شد.