قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات کافه سبز موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران به ‏‌سایت کافه سبز و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات فروشگاه کافه سبز است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین و مقررات
قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در کافه سبز تمام تلاش بر این است تا قیمت‌ها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی کافه سبز قیمت‏‌های خرده فروشی است. سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار عرضه کنیم.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در کافه سبز در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده با ارسال پیش فاکتور، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. کافه سبز در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کافه سبز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کافه سبز محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی کافه سبز با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد و از طرف تیم کافه سبز برای مشتریان پیامک ارسال شده و کدپیگیری پستی اعلام می‌گردد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند. در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای، زیبا و چشم نواز از محصولات، فضایی زیبا و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا فرایند خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود. اگر محصول ارائه شده توسط کافه سبز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.