ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

ماسک صورت جلبک اسپیرولینا، بهترین ماسک صورت برای رفع جوش و لک صورت، کلاژن ساز سریع و مناسب برای انواع پوستها می‌باشد.
ماسک صورت جلبک بهترین انتخاب برای کسانی که نیاز به پاکسازی و ترمیم پوست دارند، می‌باشد.

روش استفاده از ماسک صورت جلبک اسپرولینا با توجه به مزاج :
1-مزاج دموی (گرم و تر) :

دموی ها بهتر است ماسک جلبک اسپرولینا را با مقداری آب و یا عرقیجات با مزاج سرد ماننده کاسنی ترکیب کرده و بر پوست صورت خود حدود 2 دقیقه ماساژ داده و پس از 20 دقیقه با‌ آب ولرم بشویند. این افراد معمولاً پوست های چرب و یا معمولی داشته و اگر بر اساس غلبه دم پوستشان خشک شده است. بهتر است ماسک جلبک را با کمی شیر و چند قطره روغن زیتون ترکیب کنند و استفاده نمایند .
در صورت خشکی پوست پس از استفاده از ماسک پیشنهاد می شود از کرم آبرسان جلبک روزانه 2 الی 3 مرتبه استفاده شود.

2- مزاج صفراوی (گرم و خشک) :

صفراوی ها بدلیل خشکی و گرمی ایجاد شده بیشتر از بقیه گروهها باید به پوست خود رسیدگی نمایند و ماسک جلبک را با کمی آب یا عرق کاسنی و روغن زیتون یا روغن خیار ترکیب کرده و 2 دقیقه روی پوست خود ماساژ دهند و پس از 20 دقیقه با آب ولرم بشویند.
صفراوی ها بدلیل خشکی زیاد بهتر است پس از استفاده ماسک جلبک پوست خود را با کرم های آبرسان و مرطوب کننده چرب نمایند و در طول روز نیز این کار را تکرار کنند.

3 – سوداوی ها (سرد و خشک) :

سوداوی ها بدلیل سردی که دارند بهتر است ماسک جلبک را با شیر پر چرب و کمی عسل ترکیب کنند تا سردی پوستشان گرفته شود . ماست پر چرب هم برای ترکیب با پودر جلبک گزینه خوبی است به همراه کمی عسل. نصف قاشق چای خوری از پودر جلبک را با یک قاشق غذا خوری شیر پر چرب و نصف قاشق چایخوری عسل ترکیب کرده و 2دقیقه روی پوست خود ماساژ دهید و سپس از 15 دقیقه آن را بشویید.
سوداوی ها بهتر است کمتر ماسک را بر صورت خود گذاشته و حدود 10 الی 15 دقیقه بعد آن را بشویند . بهتر است سوداوی ها روزانه چند نوبت از کرم های آب رسان و مرطوب کننده استفاده نمایید.

4- بلغمی ها (سرد و تر) :

بلغمی مزاج ها از رطوبت بسیار خوبی بر پوست خود دارا هستند و معمولاً پوست هایی بدون چروک و شفاف و صاف دارند .
این گروه بهتر است هفته ای 1 الی 2 مرتبه از ماسک جلبک استفاده کرده و هر بار نصف قاشق چای خوری از پودر جلبک را با کمی شیر معمولی و عسل ترکیب کند و بر پوست خود ماساژ داده و پس از 20 دقیقه آن را بشویند. این گروه بهتر است از پودر خوراکی جلبک برای تقویت سیستم ایمنی و بهبود گوارش و همچنین تقویت ماهیچه های خود استفاده کرده و قبل از هر وعده غذایی حدود 2 گرم از پودر خوراکی جلبک را میل نمایند تا موجب کاهش وزن آنها نیز بشود .

ماسک صورت جلبک 1
نکات مهم در استفاده از ماسک صورت :

اکثر خانم‌ها دنبال داشتن پوستی سالم و شاداب هستن. یکی از چیزایی که خیلی توی کیفیت پوست تاثیر داره، ماسک زدن است که بهتون پیشنهاد می‌کنیم حتما به ماسک های صورت کافه سبز سر بزنید. اما ماسک زدن هم قواعد خودشو داره که ما بهتون میگیم.

1.‌هر ماسک باتوجه به کاربردش باید توی بازه زمانی مشخصی استفاده بشه و به مدت کافی روی پوست قراربگیره؛ درغیر اینصورت اثر بخشی مطلوبی نخواهد داشت.
2.‌برای زدن ماسک پوست حتما باید تمیز باشه.
3.‌بعد از تموم شدن زمان قرار گرفتن ماسک،صورت و گردن رو ماساژ بدین.
‌4.حتما به دستورالعمل ماسک دقت کنید و طبق زمان مشخص شده، ماسک رو از روی صورتتون بردارید چون موندن بیش ازحد ماسک روی پوست، ممکنه باعث خشکی و التهاب بشه، ‌در آخر هم از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

جهت شناخت نوع طبع و مزاج می‌توانید به تست مشاوره آنلاین مزاج شناسی مراجعه نمایید تا از خدمات رایگان کافه سبز بهره‌مند شوید.

برای مراقبت بیشتر از پوست، می‌توانید ویدئوی های مربوط به نحوه تهیه ماسک برای پوست را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.