مراقبت از پوست با روتین
روتین پوست چیست؟

یکی از روش های بسیار مهم برای پوست مراقبت از پوست با روتین می‌باشد و روتین های مراقبتی فرصتی برای مشاهده تغییرات پوستتان می‌باشد.

روتین پوست اصطلاحی است که به انجام سه مرحله برای مراقبت از پوست گفته می شود :

  • پاکسازی (شستشوی پوست)
  • بالانس کردن (استفاده از تونر)
  • هیدراته کردن (استفاده از مرطوب کننده)

هدف از روتین پوست این است که PH پوست خود را متعادل کنیم تا در بهترین حالت خود دیده شود و همچنین برای هر ناحیه از پوستمان، اقدامات مربوط به آن را انجام دهیم.

برای سلامتی پوست خود وقت بگذارید

برای رفع بعضی از مشکلات پوستی هنوز هیچ درمان قطعی وجود ندارد، اما باید بدانید که محصولات مراقبت از پوست تاثیرات خود را در مصرف طولانی مدت و مداوم نشان می دهند ،و به طور کلی، حداقل به مدت 6 هفته و یک یا دو بار در روز باید از یک محصول استفاده کنید تا متوجه تاثیر آن شوید.

کریستینا هالی (Kristina Holey) متخصص مراقبت از مو در سان فرانسیسکو می گوید: کارهایی که برای مراقبت از زیبایی برای خود انجام می دهید موجب می شود که از درون نیز تغییر کنید.

با توجه به افزایش سن، پوست شما نیاز دارد تا رسیدگی بیشتری به آن شود و این کار نیازمند صبر و حوصله است.
راهکارهای زیادی برای جوانسازی پوست صورت وجود دارند که با کمی وقت می توانید آن ها را انجام دهید.

با دستور العمل کافه سبز ، پوست شاداب و با طراوت داشته باشید.

برای شروع این نکته را مد نظر قرار دهید که ابتدا نوع پوست خود را بشناسید زیرا با توجه به آن، روش ها و موارد مراقبت های روزانه پوست صورت شما را تغییر می دهد.

انواع پکیج روتین پوستی کافه سبز  :

جهت شناخت نوع پوست و مزاج می‌توانید به تست مشاوره آنلاین پوست و مو مراجعه نمایید تا از خدمات رایگان کافه سبز بهره‌مند شوید.

برای مراقبت بیشتر از پوست، می‌توانید ویدئوی های مربوط به روتین ها و پاکسازی پوست را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.