درمان موهای چرب و موخوره

اگر بخواهیم موخوره را تعریف کنیم باید بگوییم موخوره یا دوشاخه شدن انتهای مو، ناشی از آسیب فیزیکی (تروما یا حرارت) و یا آسیب شیمیایی به مو است و در خانمها شایعتر است. برای درمان موخوره و موهای چرب با ما همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

نسحه دکتر خیراندیش برای درمان موهای چرب و موخوره :
  • سرکه انگبین (۲ واحد عرق نعناع + ۲ واحد عسل + ۱ واحد سرکه انگور طبیعی ) یک سوم لیوان از این شربت ریخته و باقی را آب ریخته و شب ها قبل از خواب میل شود
  • ضماد سدر + سرکه در حمام بعد از شامپو بمدت 20 دقیقه
علت موخوره و درمان چربی مو :

موخوره در اثر کم شدن و یا خشک شدن مایه کورتکس (آب داخل مو) به وجود می‌آید. لازم به یادآورى است که شکنندگى مو، خشکى بیش از حد مو و موخوره موقعى در مو ظاهر می‌‏شود که تمام چربى روى مو از بین رفته باشد علل از بین رفتن چربى‏ مو عبارت است از:

زعفرانى شدن رنگ مو:

براى اینکه موى سفید شما رنگى زعفرانى به خود گیرد، اول سر را خوب بشویید که چربى‏ مو برطرف شود. پس از خشک کردن مو یک برابر حنا را با 2 برابر سدر مخلوط کرده و با آب گرم خمیر کنید و بر سر بمالید و پس از چند ساعت بشویید.

مواردى که با توجه به آنها می‌توان در مورد وضعیت کلى مزاج قضاوت کرد عبارت‏اند از: ملمس، هیکل، گوشت و چربى‏، مو، رنگبدن، خواب و بیدارى، سرعت و کندى در حرکات، چگونگى دفع و حالات نفسانى.

برای مراقبت بیشتر از مو، می‌توانید ویدئوی های مربوط به نحوه مراقبت و تقویت مو را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5% تخفیف
10%تخفیف
دفعه دیگه.
15% تخفیف
10% تخفیف
30% تخفیف
20% تخفیف
25% تخفیف

شانس خودتان را برای برنده شدن یک جایزه امتحان کنید! و کد تخفیف را روی هر محصولی که میخواین اعمال کنید.

قوانین بازی:

  • یک بازی برای هر کاربر
  • متقلبین رد صلاحیت خواهند شد.