نوره چیست خواص واجبی

شاید برایتان سوال شده باشد نوره چیست و چرا در طب اسلامی به کشیدن واجبی سفارش شده !

به ترکیب آهک + زرنيخ، واجبی می‌گویند. نوره گرم، سوزنده و خورنده‏ ى گوشت زيادى و بندآورنده‏ ى خونريزى بسيار در خون ماهانه ‏ى خانم‏ها می‌باشد، چنان‏ كه شسته شود و روى جاى سوختگى گذاشته شود، خوب است. فلسفه نوره (واجبی) گذاشتن فقط رفع موی زائد نیست، بلکه هدف خارج کردن مواد زائد بدن از نقاط مختلف بدن هست.

خواص نوره (واجبی‌) طبیعی در طب اسلامی چیست ؟
خواص کشیدن نوره به کل بدن برای خانوم ها:
  • باعث از بین رفتن کیستها رحم
  • باعث از بین رفتن توده های سینه
  • باعث از بین رفتن عفونت‌های زنانه
  • باعث از بین رفتن جوشهای عفونی و لطافت پوست بدن
خواص کشیدن نوره به کل بدن برای آقایان:
  • باعث از بین رفتن تکرر ادرار
  • باعث از بین رفتن واریوکوسل
  • باعث از بین رفتن سوزاک و….
توجه:

نوره با پودر تیزبر که در بازار موجود است فرق می‌کند.

نوره چیست ؟ رفع موهای زائد بدن1

چرا از بین بردن موهای زیربغل و روی رحم با نوره عالی است ؟

چون رحم یا آلت تناسلی دارای مویرگ تنبل است این نوره ذاتا آرسینیک دارد عروق خفته و تنبل را هوشیار می‌کند و در خروج رسوبات را فعال می‌کند و اگر زیر بغل گذاشته شود شانه را قوی و نور چشمان را زیاد می‌کند.

وقتی زیر شکم نوره یا واجبی گذاشته میشه علاوه بر رفع موی زائد، بیماریهای کلیه،مثانه،… رفع و با جذب آرسنیک از پوست، غدد لنفاوی که در کشاله های ران و زیر بغل فراوانند، بطور مرتب بدن ما را شیمی درمانی کرده و قبل از تکثیر و ابتلا به سرطان، سلولهای سرطانی با شیمی درمانی مرتب و خفیف، ازبین می‌برد.

چرا وقتی خانم ها اصلاح می‌کنند، صورتشون جوش می‌زنند؟

چون سودا و مواد اضافه از طریق منافذ باز شده خارج می‌شود و سرطان مقدمه اش تجمع مواد سوداوی در یک نقطه است، وقتی سودا تخلیه بشه، سرطان هم بوجود نمیاد.

روایات تاکید بر استفاده نوره :

در یکی از روایات ذکر شده واجبی طریق پوست و بوییدن در حین استفاده از آن مصرف نمایید.

یعنی به هنگام استفاده از واجبی مقداری از آن را به نوک بینی خود بمالید و ببویید یا این که واجبی را در یک محیط کوچک و خنک استفاده کنید تا بوی نوره یا واجبی به مشامتان بخورد و از طریق بوییدن، وارد ریه و خون و بدن گردد.

همچنین در همان مدت زمانی که واجبی جهت کنده شدن موهای زائد بدن استفاده می گردد، این مدت حداکثر زمانی است که نوره می تواند روی پوست شما باشد و ارسنیک آن از طریق پوست، جذب بدنتان گردد تا غیر از خاصیت موبری، اثرات درمانی خود را بگذارد.

یک روز در میان از نوره استفاده نمایید و اگر نشد دو روز در میان، اگر نشد سه روز در میان، اگر نشد هفته ای یک بار، اگر نتوانستید دو هفته یک بار، اگر نتوانستید سه هفته یک بار، نتوانستید ماهی یک بار و حتی اگر پول نداشتید قرض کنید و این کار را انجام دهید و اگر چهل روز بگذرد و کسی از نوره استفاده نکرد، مسلمان نیست. (امام رضا ع)

 استفاده از نوره یا واجبی باعث ایجاد علاقه بین زن و مرد می‌شود. (امام رضا ع) 

برای اطلاعات بیشتر از نوره یا واجبی، می‌توانید ویدئوی های مربوط به خواص نوره و واجبی را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.