پکیج لاغری

پکیج لاغری جلبک اسپیرولینا بهترین انتخاب برای لاغری سریع و کاهش وزن می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه نمایید.

پکیج لاغری جلبک اسپیرولینا :
  • سرکنگبین رازیانه:

پاکسازی کبد و گوارش، تنظیم سیستم هورمونی در خانم ها
روش مصرف: هرشب یک لیوان سرکه انگبین را با آب به نسبت 1به5 ترکیب و میل شود.

  • پودر لاغری جلبک:

افزایش سوخت و ساز و رفع سردی بدن، چربی سوز و ضد اشتها
روش مصرف: قبل از هر وعده غذایی یک قاشق مربا خوری از پودر لاغری را با یک لیوان آب ولرم و کمی عسل مصرف شود.

  • کپسول جلبک:

بهترین درمان قطعی کم خونی و کبد چرب و سرشار از زینک و پتاسیم و روی و ویتامین های سری ب و غنی ترین منبع ب 12 و بیش از 70% پروتئین دارد.
روش مصرف: برای کاهش اشتها و لاغر شدن بهتر است وعده ناهار حذف شود و 3 الی 4 عدد کپسول جلبک به جای ناهار مصرف شود. این جلبک سیری سلولی ایجاد کرده و عوارض ناشی از لاغر شدن سریع را از بین میبرد و حذف ناهار موجب کاهش مزاج سودا در بدن شده که کاهش خستگی و خواب آلودگی و افسردگی را ایجاد میکند و شادابی و تحرک را افزایش می دهد.

  • روغن چربی سوز:

شدیدا گرم و چربی سوز و ضد سلولیت
روش مصرف: مقدار مناسب از روغن چربی سوز جلبک را روی موضع مورد نظر حدود 10 دقیقه ماساژ قوی داده و به مدت 50 دقیقه توسط نایلون روی موضع را پوشانده و سپس بشوئید.

  • ماسک جلبک پودری:

ضد لک و ویتامینه قوی و کلاژن ساز و برطرف کننده جوش های قرمز و جای جوش و لیفتینگ قوی پوست، جلوگیری از افتادگی پوست در رژیم های لاغری و سفت کننده پوست صورت و بدن
روش مصرف: پوستهای خشک هفته ای 3 مرتبه 1 قاشق چایخوری از ماسک جلبک را با 1 قاشق غذاخوری شیر و چند قطره روغن ضدلک ترکیب و برپوست خود ماساژ داده و پس از 20 دقیقه با آب سرد بشویید.
پوست های چرب هفته ای 4 مرتبه ماسک را با آب و چند قطره سرکه استفاده نمایند.

برای مراقبت بیشتر از سلامتی خود، می‌توانید ویدئوی های مربوط به لاغری و کاهش وزن را در اینستاگرام و آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.